| Danutzul2000 a întrebat:

TPU help crying
am o tableta Apollo quicki 731 si mi sa blocat...cum?
i-am pus un model (ca s-o deblochez) nu nu l-am uitat dar de plictiseala puneam modele incorecte dintr-o data mi-a aparut o "eroare" : inregistrativa cu un cont google pentru a debloca tableta(sau ceva de genul)
eu am cont google dar nu ma lasa sa ma conectez...
va rog mult daca stiti ce sa fac zicetiwinking
FUNDA

1 răspuns:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Pai ai doua optiuni:Incerci din nou sa te loghezi ca poate ai bagat gresit parola sau iti resetezi tbleta din fabrica(pierzi tot filme, jocuri, poze, muzica etc.)
Tutorial pentru resetare din fabrica nu am gasit pentru ca nu prea se intalneste un astfel de model dar daca cauti in cartea cu instructiuni vei gasi la sigur. Ceau