| Danutzul2000 a întrebat:

Am o tableta quicki 731 cumparata acum 1 an
am uitat in urma cu vreo 2 luni codul de deblocare(modelul acela) si il puneam la nimereala acum imi cere sa ma conectez cu un cont google dar daca dau connect(cu datele mele puse) nu se intampla nimic
v-as ruga daca stiti codul de resetare generala adica sa se stearga absolut tot din ea sa revina la normal
FUNDA!

1 răspuns:
| Ursulaki a răspuns:

Asa ceva nu se poate. Chestia e ca tu trebuie sa intri acasa pe PC si sa dai acolo Afisare parola. Si daca nu merge duo la cei de la care ai cumparat daca inca mai este in garantie. Si eu am avut aceeasi problema. Si acum e fresh. Funda?