| razzor23 a întrebat:

Am o tableta archos 7 home tablet(2.0 v2), vreau sa imi instalez de pe pc(de pe android market)pe ea direct, dar nu prea stiu cum trebuie sa-mi fac conturile, trebuie prima data sa-mi fac cont pe tableta? sunt dezorientat...care puteti sa ma ajutati va rog, sa-mi spuneti pas cu pas, dau funda promit

1 răspuns:
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Poti sa-ti faci contul de pe PC si dupa prima pornire a tabletei, sa dai sign in si sa introduci datele de cont. Daca ai pornit-o deja si nu ai introdus contul, atunci intra din tableta pe Android MArket si cand vrei sa descarci ceva da datele contului. Funda?