| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Am o tableta Archos cumparata fara contract,am internet doar prin conexiune WI-FI, ar fi o alta modalitate de-a avea internet? De exemplu: s-o duc la un reprezentant al unei companii telefonice sa mi-o configureze? Preciez ca nu accepta cartela SIM

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Nu, tabletele in general nu se pot conecta la internet decat prin wi-fi, singurele tablete care se pot lega la internet oriunde si oricand, sunt cele de la Apple, in care se pot baga si cartelele sim, mai bine spus, restul tabletelor sunt doar fake-uri!