| Nemernicus a întrebat:

Am o tabletă cam vechiuta ea asa. Fiecare cablu de încărcare cumpărat nu mai sta fix după cateva zile. Ce are tableta?

4 răspunsuri:
| Ionuț6 a răspuns:

Din cauza uzurii, conectorii tabletei se destabilizează. Sau, din cauza calității inferioare a încărcătorului, chiar după câteva utilizări, conectorii încărcatorului se desprind... În acest caz, cumpără-ți altă tabletă. Este uzată... Să o repari, nu are rost.

| jdavy209 a răspuns:

Probabil s-a stricat mufa de incarcare a tabletei, poti sa o duci la reparat, tecosta 20-30 de lei cred

| sierra1 a răspuns:

Ori toate cablurile sunt paradite
ori portul de incărcare e paradit

spune-ne cum e că tu vezi ce ai in casă

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mufa din tableta trebuie inlocuita la servis evident, pretul reparatiei il vei afla tu acolo.