| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta care s-a defectat.Stiti cam cat costa o verifica la un service, ca sa vada ce defectiuni are? Sa stiu daca merita reparata.

Răspuns Câştigător
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Mie intai mi-a verificat-o si am venit peste o saptamana sa o repar.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce are tableta, poate o reparam noi gratis?

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Eu cand o duc ca sa vada ce are nu ma costa nimic costa doar sa o repar.

| SimoonaD a răspuns (pentru AdaAlexandra1461):

Si daca nu vreau sa o repar, dupa ce aflu ce are[si nu merita facuta]nu imi cere nimic pentru verificare? big grin

| AdaAlexandra1461 a răspuns (pentru SimoonaD):

Mie intai mi-a verificat-o si am venit peste o saptamana sa o repar.

| NanexxD a răspuns:

Iti Spun eu nu se merita. iti ia astea si pielea dupa tine laughing... mai bine ia-ti una noua

| SimoonaD a răspuns (pentru NanexxD):

Poate o fac cu cel mult 100 lei, cine stie... laughing una noua e scumpa

| 3ug3n15 a răspuns:

Depinde de tableta, De piese+Profitul. Dupa parea mea nu se merit uneori reparatia ajunge sa coste mai mult ca tableta Sper ca te-am ajutat! BAFTA!

| 3ug3n15 a răspuns:

AdaAlexandra Evident ca iti spune ce are dar cum o spus si nanexxD Nu se merita Fiind ca undea am scris "+Profitul" asta poate insemna juma din pretul tabletei