| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta E-Boda Impresspeed si am niste probleme! Cand vreau sa descarc o aplicatie din Google Play de peste 70Mb imi zice "Din pacate, Magazin Google Play s-a inchis"! Si cand intru in galerie, imi zice "No external storage available"! Astep idei despre rezolvarea acestor probleme! DAU FUNDA! P.S. : Inainte numi dadea aceste erori!

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Fa-i un hard reset (dar tine minte ca pierz cam toate datele). Setari - reveniti la setarile din fabrica. Sau echivalentul in engleza (settings - reset to factory settings)

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ai card la el? Se pare ca ai o problema cu cardul, external storage - card, internal storage - memoria tabletei, phone (tablet storage) partitia cu sistemul. bine una din ele.

Ori ai cardul plin, ori s-a stricat, ori nu ai deloc + nu mai ai spatiu, poti sa ne postezi un screenshot cu detaliile de la storage din tableta? (settings - storage)

| Seby90 a răspuns:

Ai cu siguranta, are android? Cauta pe net modelul tau + hard reset. Este singura optiune.

| DanielCC a răspuns:

Poți încerca metoda din video https://m.youtube.com/watch?v=9CsA_pzX_fc. Este fără perderi de date.