| Marck94 a întrebat:

Am o problema mare, am o tableta E-boda Izzycomm Z700 II, cand ma conectez pe net, imi apar tot felul de reclame si aplicatiile se instaleaza automat, cum sa fac asta sa nu-mi mai apare reclamele si aplicatiile automate pe tableta? E ceva virus, presupun. Multumesc frumos, daca ma poate ajuta cineva. O zi buna va urez.

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Dai un reset la setari din fabrica.

Răspuns utilizator avertizat
| Buhuceanu_Gabriel_2000 a răspuns:

Poti da un reset, dar eu te sfatuiesc sa iti iau aplicatia "AddBlocker" si iti dispar toate reclamele si pop-urile.
O zi buna si tie big grin

Răspuns utilizator avertizat