| geooor a întrebat:

Am o tableta Nexus 7. Deodata cand intru in galerie mi se inchide si zice " unfortunately, gallery has stopped ". Am incercat sa setrg datele, cache, nimic. Am restartat tableta, tot nimic. Am instalat gallery kk, dupa o zi, mi-am pus niste poze si tot asa imi apare. nu stiu ce sa mai fac. Daca dau reset mi se sterg scorurile de la jocuri, jurnalul, pozele (am aprox 2000). nu stiu ce sa fac, ajutati-ma

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

În afară de „reset to factory"... nu știu ce să-i faci.
Pentru poze, jurnal etc. fă un back-up pe google drive, dropbox sau alt sistem de cloud storage.