| anonim_4396 a întrebat:

Urgeeent! Acum cateva clipe am intrat pe un alt calculator si am facut un stick cu poze, deodata mi s-a restartat calculatorul, apoi am reinceput u pozele si apareau niste ferestre cu Internet Explorer, nu stiu sa zic ce erau ca nu ma pricep la informatica asa ca le-am inchis. Apoi s-a blocat calculatorul, de data aceasta am dat eu Restart. Am scos stickul si am vrut sa intru pe internet. Nu mai merge internetul. Ce s-a intamplat si ce sa-i fac sa-l repar? Va rog sa ma ajutati ca e calculatorul frtelui meu si ma omoara daca afla.

3 răspunsuri:
| biancapisica a răspuns:

Si nu apare nici-o problema, adica calculatoarele acelea sunt tot acolo, modemul are toate beculetele aprinse, si cand deschid o fereastra pe internet spune ca nu s-a putut conecta la server

| samynța a răspuns (pentru biancapisica):

Atunci cum ai scris intrebarea;;].

| biancapisica a răspuns:

De pe alt calculator, am doua.