| a1sxD123 a întrebat:

Am o tableta overmax tb 08 lll mior aparut pete/murdarie sub ecran straight face s-a restartat data si ora am ascultat muzica si s-a oprit e moarta nimic nu mere nici la incarcat nimi!

1 răspuns:
| xBlaise a răspuns:

Nu are cum sa nu mai mearga la incarcat, poate ai trantit-o pe jos... daca o ai in garantie fa o vizita la service... poate pe viitor mai scoti 3-4 mil din buzunat si iti iei una Samsung (cele de unica folosinta nu merita banii)