| KevinAnthony a întrebat:

Am o tabletă Prestigio Multipad 7.0 HD+. Zilele trecute mergea perfect, acum când o aprind rămâne blocată la partea de început (apare o imagine şi rămâne aşa).

Am încercat să-i dau Hard Reset, dar fără rezultat.

Mă ajută cineva? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| sheamussheamus a răspuns:

Poti sa te duci la un service sau sa te duci la cei de la care ai cumparat tableta! Sper ca te-am ajutat!
Funda? happy

| KevinAnthony explică (pentru sheamussheamus):

La asta m-am gândit şi eu, dar înainte de asta aş încerca şi alte metode (dacă există).

10 răspunsuri:
| evelinadiana a răspuns:

Buna. happy Am o verisoara care are tot o tableta ca si a ta. Nu stiu ce ai facut tu dar tableta verisoarei mele s-a stricat deoarece a lasat-o peste noapte la incarcat (stiu ca pare ciudat dar asa este) iar cand o aprindea nu mergea! sad.Asa ca a lasat-o cateva zile bune sa se descarce de tot, s-a stins deoarece nu mai avea baterie iar cand a aprins-o, (ma rog, iti dai seama ca a bagat-o la incarcat) a mers! happy
Deci raspunsul meu e sa o lasi sa se descarce daca are baterie ia daca nu nu stiu ce sa zic... sad
Oricum bafta happy!
Funda? happy

| KevinAnthony explică (pentru evelinadiana):

Exact aşa s-a întâmplat. O să îţi ascult sfatul, poate dă roade...

| evelinadiana a răspuns (pentru KevinAnthony):

Bafta! happy

| evelinadiana a răspuns (pentru KevinAnthony):

Funda pleaseee happy?

| KevinAnthony explică (pentru evelinadiana):

Nu merge... Altă metodă?

| evelinadiana a răspuns:

sad ai asteptat pana s.a stins? sad

| KevinAnthony explică (pentru evelinadiana):

Da!

Oricum, am dus-o la service...

| GeoX_1933 a răspuns:

Aceeasi problema o am eu acum cu aceesi tableta. Pana la urma ce avea a ta? Si cati bani ti-a luat? Multumesc!

| KevinAnthony explică (pentru GeoX_1933):

S-a stricat din simplul fapt că am lăsat-o la încărcat peste noapte.

La service, mi-au oferit altă tabletă fără niciun cost suplimentar.