| shax98 a întrebat:

Am o tableta Smailo duo pepper7 si dupa aprox 2luni de functionare perfecta dintr-o data s-au schimbat culorile adica unde era negru e alb si invers umde era galben cred ca este verde acum rosu cu albastru... Stiti cumva cum sa o repar fara sa o mai duc la service?

1 răspuns:
| IonutH98 a răspuns:

Nu ai cum sa o repari tu, cred ca s-a stricat display-ul si de aceea vede asa. Mi mi s-a intamplat asa la un telefon si a trebuit sa-l schimb.