| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Vonino si nu prea stiu s-o folosesc. Vreau sa copiez pe ea un fisier PDF din PC. Intrebarea este unde il bag (unde il localizez) si cum il gasesc pe tableta... ceva simplu, va rog!

3 răspunsuri:
| VirtualWorld a răspuns:

Pai conecteaza tableta la pc apoi copie fisierul pdf si baga de ex la fisiere in memoria interna a telefonului

| MuCelMic a răspuns (pentru VirtualWorld):

Stii cum scot tastarea sonora de la tableta? e enrvanta happy se aude cand tastez...

| VirtualWorld a răspuns (pentru MuCelMic):

Stiu si asta, ma găsești pe Facebook la https://www.facebook.com/profile.php?id=100006090466418