| Stefan_Stefan_2002_hEqU a întrebat:

Am o tastatura cu mufa hdmi și un usb,am tăiat hdmi de la tastatura am scos firele și la usb am tăiat usb și a rămas firele cu mufa pe care o bag in telefon,și nu-mi dau seama,tastatura are patru cabluri roșu,galben,alb cu verde iar mufa de la usb are cabluri negru și roșu, cum sa le leg ca sa funcționeze tastatura la telefon?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Le legi de clanta de la usa. big grin
Daca legi firele aiurea risti sa ramai si fara tastatura, si fara telefon... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era atat de greu sa iei un OTG?