| Catalin175 a întrebat:

Am o tigara electronica Joy tech aio si am auzit ca tigarile electronice pot exploda. In ce conditii ar putea exploda si cum pot preveni asta?

Răspuns Câştigător
| Tine_Minte_Teoo_1988 a răspuns:

SALUT.Eu folosesc electronica de mult.Nu o lasa prea mult la incarcat dupa ce este 100%.Si nu trage ca disperatu non-stop. Fumeaza din ea ca si cum ai fuma 2 tigari una dupa alta maxim.Cand vezi ca se incinge sticla de la lichid sau partra unde e lichidul. Opresteo. Funda