| undercover99 a întrebat:

Am o unitate cu 1gb ram cu placa video ati radeon hd 2600 pro AGP dar procesorul il am mic este de 160 ghz pentium 4. Mi-am bagat windows 7 si merge bine.Dar la jocuri imi merge intrerupt chiar si la fifa 07. Spuneti-mi e din cauza la procesor pentru ca am bagat windows 7 si i-a prea mult din el sau se poate sa mai aiba si altceva?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Scoate windows 7 si baga xp, sistemul tau nu duce mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesor de 160 ghz? Buna gluma...

Ai doar 1 gb de rami, pentru Windows 7 trebuie sa ai de la 2 in sus (pentru a rula decent).
Neaparat trebuie sa bagi windows XP

| xBro a răspuns:

Ba tu stii ce inseamna 160 Ghz? si in al doilea rand faci upgrade la placa video ca nu duce, cerintele jocurilor pot fii cam mari pentru ea, si baga macar inca 1 gb ram sa ai 2 gb ram, BAFTA! [ a fost tare asta " il am mic este de 160 Ghz " laughing)))rolling on the floor)))

| undercover99 explică (pentru xBro):

Da ma stiu da am gresit trebuia sa scriu 1.60 ghz si faceti atata caz din asta.