| Vladutz01 a întrebat:

Am observat ca la mine pe laptop la pozele care le aveam pe ecran nu imi mai apare iconita aceea, adica arata un peisaj in loc de preview la poza respectiva http://imgur.com/nzk7x6j ce pot face? am windows 7 ultimate.

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> system -> advanced system settings -> "performance" settings-> bifezi: "show thumbnails instead of icons" -> apply

| Vladutz01 explică (pentru SuicideSilence):

Era bifat dar tot de geaba alta metoda? de cand a facut zilele astea niste updateuri gata nu se mai vede si nu doar la cele de pe desktop ci la toate din orice partitie, folder?