| 121Alexander121 a întrebat:

Am pagina de facebook....cum pun butonul "urmareste" multumesc... sper ca ati inteles ce vreau sa zic.winking

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Http://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/follow/
Poftim, ţi-l faci imediat.

| 121Alexander121 explică (pentru carhartt):

Scuza-ma dar nu prea inteleg ce sa fac....fi mai explicit te rog...

| carhartt a răspuns (pentru 121Alexander121):

E foarte simplu, decât îţi alegi setările care vrei să le aibă butonul de Follow.
Culoarea, mărimea etc. şi dai save, ce e aşa de greu?

| 121Alexander121 explică (pentru carhartt):

Sa mor eu daca vad vreun save laughing) decat get code si atat laughing

| carhartt a răspuns (pentru 121Alexander121):

Păi da, apeşi pe Get Code frate. Hai mă ce e aşa de greu? straight face

| 121Alexander121 explică (pentru carhartt):

Da-mi id mess sa iti dau team viewer sa mi-l faci daca ai timp ca nu inteleg nimic oricum

| carhartt a răspuns (pentru 121Alexander121):

Nu pot să te ajut, scuze, nu mai intru pe Yahoo!
E prea simplu, nu ai cum să nu îţi dai seama. Dai " get code " şi o să îţi dea un cod, şi codul ăla îl pui pe site/blog/pagina etc.

| Mely_Melanie_1997 a răspuns (pentru 121Alexander121):

Hei si am reusit pana unde e faza cu culoare etc. si cu acel cod ce trebuie sa facem unde-l punem?

8 răspunsuri:
| laviniaaa01 a răspuns:

Ai pe pagina optiune sa urmaresti.nu e buton.