| Necunoscutu92 a întrebat:

Am patit ceva naspa la telefon, mi se incarca si dupa cateva minute se descarca ce pot sa fac e incarcatorul lui?

Răspuns Câştigător
| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Da e de la bateria lui am patit si eu la fel acum on an mi am lu at telefon samsunt galaxy es 7 ghici ce am facut la incarcatt 10 h si la folozit foarte mult (cel putin 4 5 ore pe zi cand se descarca il pui la incarcat timp de 10 ore si tot asa la folosit pana si a revenit bateria telefonului si m-a tinut 5 zile dupa folosindul 1 ora sau 2 ore

2 răspunsuri:
| AnonimFaraPereche a răspuns:

Du-l in service pentru ca poate sa nu fie de la incarcator, ci de la bateria lui.

| TheViperCorleone a răspuns:

Se poate sa ai stricata placa de baza.