| ClonaHappy a întrebat:

Am pe cartela X 4 euro si pe cartela Y 3 >euro.(ORAGE-RETEAUA)
Cum pot sa transfer cei 4 euro de pe cartela X pe Y?
Dau fundita cui imi da un raspuns cat mai clar!
P. S.:Sunt in perioada de gratie pe ambele cartele!

Răspuns Câştigător
| Daniel_4881 a răspuns:

Nu poti decat daca le reincarci pe amandoua apoi transferi creditul de pe una pe cealalta si voila. O sa ai 15 eurocredit pe una dintre ele deoarece nu poti reincarca mai putin de 4 euro/cartela... funda?big grin

3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Bagati creditul de rezerva pe cartela y si dupa transfera creditul de pe cartela y pe cartela x poate ai noroc si merge daca nu rencarci si tu cu 2 euro si dupa aia ii tranferi pe toti

funda? big grin

| Diiiaaa a răspuns:

Încarcă-ți cartela X cu 2 euro pentru a ieși din perioada de grație și după aia gata, transferi cei 6 euro de pe cartela X pe cartela Y happy

| Daniel_4881 a răspuns:

Ps: nu poti face nimica cu ele cat timp esti in perioada de gratie...decat sa fii sunat/a sau sa primesti sms, mms, etc. Ma rog...cred ca stiai deja dar mno.big grin
ma refeream ca nu poti trimite cadouri gratis sau bancuri gratis sau mai stiu eu ce