| TomyAlex1998 a întrebat:

Bun uite care e treaba. Am un telefon dual-sim si am pus in el 2 cartele de cosmote. Vb cu un prieten intr-o zi si se opreste apelul ca am intrat in perioada de gratie. Si ce idee mi-a venit mie ca sa nu cumpar alta cartela de reincarcat. Pt ca mai aveam pe amblele cartele 6€ am zis sa transfer credit de pe una pe cealalta iar apoi sa il transfer inapoi. Poate cineva sa imi spuna daca ar merge faza asta pana consum creditul de pe ambele cartele? Sau nu se considera ca incarcare? Va rog un mesaj detaliat. Funda pentru cel mai rapid si cel mai corect raspuns. Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| elenna01 a răspuns:

La Vodafone daca transferi azi o anumita suma pe alta cartela acea cartela nu mai poate transfera inapoi timp de 1 luna.Si se considera reincarcare...am si eu un cosmote...si imi transfer dupa un abonament.In cel mai rau caz nu vei mai putea trimite acel credit inapoi, dar se ia in considerare ca reincarcare.