| nush95 a întrebat:

Am pe driverul C la Windows-system32-spool un folder pe nume PRINTERS care ocupa 2.6GB.Imi spuneti pentru ce ii bun folderu asta? si daca as putea sa-l sterg...

3 răspunsuri:
| cby a răspuns:

In acest director, cel mai probabil, se afla fisiere temporare in timpul imprimarii. De aceea poti da comanda de imprimare si inchide imediat documentul, el se afla temporar in acest recipient. Eu am o imprimanta instalata si am folosit-o iar spool este gol, asa cum este logic sa fie daca nu imprimi. Verifica sa nu ai cumva virusi.

| HelloWirus a răspuns:

Nici eu nu stiu pentru ce este dar stiu ca nu e bine sa stergi NIMIC din System32. Este un folder necesar Windowsului. Fundita.happy

| nush95 explică:

Pai eu nu am imprimanta...