| Manaila968 a întrebat:

Salutare TPU, 2 intrebari, ce se intampla daca sterg system32 si ce se intampla daca sterg Windows folder?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Eu zic să încerci și să afli. Desigur, după ce ți-ai salvat toate datele importante pe un stick, ssd ceva, și ți-ai făcut și testat o copie boot-abilă a windows-ului. Eu când eram mic am încercat de toate, am instalat Windows și de 6 ori pe zi. Fii curios! Câtă vreme îți iei toate măsurile de precauție, va fi ok, și vei învăța o groază de lucruri. Iar dacă ceva merge prost, vei învăța ceva și din asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va trebui sa reinstalezi sistemul de operare

| Wr3nch a răspuns:

O sa vii aici sa intrebi de ce nu mai porneste pc-ul.

| cristimihailov a răspuns:

S-ar putea sa nu poti sa il stergi pe tot devreme ce sunt dlluri in memorie.

Foarte probabil vei avea probleme in utilizarea OS-ului si va trebui sa il reinstalezi sau sa il repari daca esti bazat.

| ReddY25 a răspuns:

Pierzi tot din PC

| AdrianaBacescu a răspuns:

Se da peste cap.

| Sombody a răspuns:

Va trebui sa reinstalezi windows-ul

| dperscorillo a răspuns:

Mai bine nu! daca ai probleme legate de virusi, instaleaza eset premium security si da o scanare completa, altfel poti reinstala windows!