| 1Q a întrebat:

Am pe un laptop windows 8.1 si merge bine numai ca am creat inca un cont pe langa cel de admistrator, si acum pe contul de administrator nu imi mai apar iconitele alea specific windwsului 8, imi apar doar pe celalalt cont, ce sa fac FUNDA

1 răspuns:
| vladutzu09 a răspuns:

Incearca sa stergi profilul tau cel de din afara de administrator si sa il refaci din nou. Windows 8, fiind o platforma de lansare pentru Windows 7, este mai buguit/eronat la momentul de fata.