| Andrei_Smedoiu_1994 a întrebat:

Am pierdut un pariu. Trebuie sa reușesc sa am 1000 de followeri pe Instagram pana pe data de 21 Aprilie și nu sunt neapărat un fan al Instagramului. Sunt cam pesimist. Cum pot reuși?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu!
Pune-ti rugamintea pe FB-ul tau si roaga-ti toti prietenii sa follow up pagina ta de Instagram. De asemeni, roaga-i, ca ei la randul lor, sa trimita la toti prietenii lor din lista, rugamintea ta. In felul asta daca tu ai 200 prieteni si fiecare din cei 200 are macar 100, imagineaza-ti ca se fac 20.000.

| Clorox a răspuns:

Spam pe alte conturi, sau hack happy

| ChiarEu2 a răspuns:

Follow aici: https://www.instagram.com/tibi_bugheanu/ si iti zic acolo!;)

| LoredanaS19 a răspuns:

Normal trebuie sa eexiste ceva aplicatii de hack pe internet, sau poti ruga din cunoştinţe sa te ajute, insa cel mai rapid este hack- ul happy multa baftăhappy

| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna Andrei, iti poti descarca o aplicatie pe telefon. 1000 urmaritori gratis primesti de la ei.

| Catttt4 a răspuns:

Royal Likes descarca... Acolo este asa ceva ca followeri, like-uri si viewuri sa primesti. La mine sora avea asa multe likes pe intagram si ma uitam si eu ca e straniu, are 11 ani, si mi-a aratat cu ce se foloseste big grin