| Bota26 a întrebat:

Am placa asta de baza: FUJITSU SIEMENS D2817-A1
Am folosit programul Speccy de la Piriform ca sa aflu care e.
Ce placi video s-ar potrivi sau sa-mi dati un site de unde e de cumparat ca as lua specificatiile de acolo.M-ar interesa un Radeon 5450 cu 1 gb video RAM de 150 de lei. Oare se potriveste? La unitate (PC) ii zice Fujitsu Siemens Celsius W370 pentru altceva care v-ar interesa.

1 răspuns:
| CruceanuCatalin a răspuns:

Eu zic ca tu probabil vrei un calculator de gaming, astfel tu poti folosii siteul "Can you run it" acolo printr-o aplicatie iti descopera toate componentele si ai si optiunea "upgrade" din punct de vedere software si hardware de acolo el iti recomada ce poti lua.