| rafy a întrebat:

Am Placa de baza Asus M2N68 si nu stiu unde sa bag ventilatorul de la carcasa ma puteti ajuta mersihappy

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Ventilatorul de la carcasa se monteaza pe carcasa daca aceasta are un loc special pentru ventilator, vezi instructiunile de la carcasa sau site-ul producatorului
mai ai un ventilator pe sursa, montat
si unul pe procesor

| leave78 a răspuns:

Un raspuns de bun simt: studiezi tipul de mufa de alimentare al ventilatorului si cauti pe placa de baza ceva cu care sa se potriveasca. O alta idee - uite-te in cartea placii de baza si e posibil sa ia o schema care sa iti spuna fiecare slot de pe placa la ce foloseste

| leave78 a răspuns:

Poti gasi aici un manual de instalare, in engleza
si banuiesc ca iti explica si unde vine alimantarea ventilatorului
http://support.asus.com/......nload.aspx