| anonim_4396 a întrebat:

Am pornit laptopul si ecranu era negru ledurile de la power era pornit dar cand apasam sal opresc de butonu on/off nu vroia sa se opreasca si am scos bateria si acum nu vrea sa mai porneasca. i-am scos bateria l-am conectat la incarcator dar nimica si tot asa. oare ce are?

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Booteaza? Iti arata imaginea de boot? Daca da,alt windows,daca nu.e naspa, afisaj dus.Dar tind sa cred ca e windows-ul, ca daca e ceva hard e naspa.

| andrutza1323 a răspuns:

PFFF, e plin de virusi! dul cat mai repede la cineva care se pricepe cu pc-urie. si sa in reformateze, apoi instaleaza un antivirus bun.tongue mai intai asteapta vestea reparatorului