| Dragos1600 a întrebat:

Am un s4 dintr-o data a ramas butonu back blocat nu pot intra in meniu. I-am dat reset din butoane dar degeaba,am scos bateria l-am conectat la pc cu cablu de date, am tinut apasat pe butonu power dupa i-am bagat inapoi bateria dar tot nu merge. Exist o alta solutie?

2 răspunsuri:
| Anonia a răspuns:

Cauta pe internet instructiunile petru o resetare! trebuie sa tii apasat simultan pe mai butoanele laterale, power, nu mai stiu exact aceste date tehnice.dar iti pot spune ca se vor sterge datele din telefon iar problema se va remedia! eu am resetat un s3! bafta!

| Dragos1600 explică (pentru Anonia):

L-am resetat si din butoane cum spui tu, dar tot este blocat butonu.