| uply a întrebat:

Am postat direct de pe mobil 5 poze pe facebook. Dintre acestea,can am intrat pe PC,doar pe una am reusit s-o pun la profil,decupand-o asa cum am vrut eu,la restul rotindu-se cerculetul acela albastru si trimitandu-ma inapoi la albumul,, Poze de pe mobil".De ce? Ce trebuie sa fac sa-mi pot pune aceste poze la profil, decupandu-le asa cum imi doresc eu? Mentionez ca 4 dintre ele apar in albumul,,Fotografii de profil",dar nu-mi apar la fotografia de profil,adica nu mi se schimba cu acea poza, ramane tot poza de dinainte.Multumesc! Promit sa dau funda!

Răspuns Câştigător
| MaRy9726 a răspuns:

Pai este posibil ca ...sa fie ascunse in cronologie sau in albumele tale pohotohappy am patit si eu chestia astahappy mi-am sters fb pentru 20 de minute si apoi l-am activat din nou. sper sa te ajute raspunsul meu happy big grin fundita?