| Ramo024 a întrebat:

Am primit cadou un stick USB de 16 GB. Am pe el câteva poze.
Când l-am pus în laptop, îmi cerea să îl formatez. Dar nu se formatează și îmi spune că stickul este protejat la scriere.
L-am dus la un service și mi-a spus că nu a reușit să facă nimic și mai bine îl arunc.
Se mai poate face ceva?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca cei de la service au zis asta... ma gandesc ca au incercat mai multe variante.

Desi ar mai fi o varianta.
Incearca sa faci exact ca in acest tutorial:
https://www.youtube.com/watch?v=g13p-OvBVvY

| nicu991 a răspuns:

Cand dai pe prorietatile lui in calculator ii arata capacitatea?

| Ramo024 explică (pentru nicu991):

Nu.

| nicu991 a răspuns (pentru Ramo024):

Ai informatii importante stocate pe el? Daca doresti putem incerca prin TeamViewer sa gasim o solutie.