| qtheodora a întrebat:

Am un IPod touch si vreau sa bag internet pe el, un prieten care are si el IPod touch ca trebuie sa descarc un program daca stiti ce program va rog sa imi spuneti sau alata metoda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Teodora nu-ti trebuie nici un program instalat pe el! Daca ai wirelles in casa e simplu se conecteaza singur cand te duci pe iconita de la ''Safari''(browserul tau de cautare pe google). Daca nu l-ai conectat niciodata la wireles vezi ca in optiuni la setari ai WI-FI acolo faci configurarea pentru telefonul tau! In final iti trebuie wirelles in casa si sa cunosti parola de la wirelles! Bafta!