| sica2 a întrebat:

Am primit o tableta Vonino Otis s care are procesorul dual-core si mai exact un cortex A9 de 1. 5Ghz, chipsetu video mali 400dual core, rami 512 Mb si android 4.1.1 Jelly Bean.
Intrebarea mea este daca va merge Temple run2 sau Max payne? Ofer funda celor care stiu sa imi raspunda.

Răspuns Câştigător
| ciprian2097 a răspuns:

Temple run2 iti merge cu siguranta. De Max Payne nu stiu ce sa zic, dar la procesorul asta, ar trebui sa mearga.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Temple Run - nu stiu, poate... dar Max Payne - sigur nu o sa mearga! Bafta!

| Iulian55 a răspuns:

Temple run iti va merge dar max payne nu stiu.