| sica2 a întrebat:

Salut tuturor recent am primit o tableta Vonino Otis s si as vrea sa stiu daca imi merg jocurile Angry Birds, Temple run2.Mentionez ca am procesoru dual-core si mai exact un cortex a9 de 1. 5Ghz, chipsetu video mali 400 dual core, android 4.1.1 Jelly Bean.
Imi va merge jocurile astea spuse mai sus.

4 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Iti merge orice joc pe tabeta si jocurile care o sa apara peste 1 ani o sa-ti mearga.

| tz3ava a răspuns:

Nu ai mentionat de RAM da presupun ca avand 1, 5 ghz ai si rami buni deci merge no problem

| sica2 explică (pentru tz3ava):

Rami 512, procesorul dual core cortex A9 de 1, 5Ghz si android 4.1.1 si chipset video mali 400 dual core deci merge temple run 2?

| tz3ava a răspuns (pentru sica2):

Da fara probleme cum a spus JusTPaul.