| Silyca a întrebat:

Am primit un playlist de la un prieten pe facebook si mi-a spus sa-l deschid in winamp, problema e ca imi arata toate melodiile dar cand dau play pe prima nu o reda si se duce tot asa pana la ultima.Ma puteti ajuta cumva?

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Pentru ca tie ti-a dat doar playlist-ul. playlist-ul contine informatii despre locatia fisierelor si ordinea in care le-ai pus, este doar o lista, nu contine si melodiile. tu cand dai play la prima el incearca sa vada daca o gaseste, daca nu o gaseste trece si incearca urmatoarea si face asa pana la sfarsit.