| Geo_6211 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu Winamp-ul.Imi reda melodiile perfect pana in momentul in care deschid un folder, o pagina web... orice, cand se opreste sunetul.Banda continua sa deruleze, insa nu se aude decat daca redeschid winamp-ul.Stie cineva care ar fi motivul?

2 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Aimp2 the best!winking

| Geo_6211 explică:

Ideea e ca nu cred ca se remediaza problema daca reinstalaz un alt player pentru ca la windows media player, vlc si orice alt player e aceeasi problema.