| AndrewAndy a întrebat:

.am o problema cu Winamp. Cand il deschid gasesc totul resetat adica nu mai sunt nici melodiile pe care le-am pus si nici tema. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Deschizi winamp, dai clic dreapta pe el>opțiuni, la mediatecă dai clic pe istoric, să fie bifat activare vizualizare istoric.Asta e valabil dacă l-ai instalat în Program files, dacă l-ai instalat portabil, în app data n-ai ce să-i faci decât să-l dezinstalezi și să-l instalezi din nou(dezinstalare cu Revo pentru a șterge cheile din regiștrii)