| blagasamuel a întrebat:

Am primit un strike la contul meu pentru ca am pus povestiriile lui bucsa, dar le-am primit dupa aprox 1 minut de la uploadare, nici bine nu le-am uploadat si deja am primit strike-ul.SI eu am videoclipuri, la aproape fiecare videclip scrie "Matched third party content". Asta inseamna ca or detectat in videclipurile mele, continut care apartine altcuiva.Nu o sa imi inchida contul pentru asta nu? pentru ca imi scrie la videclipuri "Matched Third party content", chiar daca is multe videclipuri?

Pagina mea youtube:
http://www.youtube.com/user/blagasamuel?feature=mhee

1 răspuns:
| hinatakaname a răspuns:

Ba s-ar putea sa ti-l inchida. Eu zic sa lasi ce nu-ti apartine...
La melodii de obicei nu se face caz, insa disney si pixar au grija ce se posteaza si ce nu.