| Alexkingdrift a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am adaugat niste video pe youtube si la cateva dintre ele imi spune Matched third party content. ajutati-ma si va

Răspuns Câştigător
| alinexexeexexex a răspuns:

Inseamna ca sunt niste video-uri furate cum ar fi robotzi pe cara daca le dawnloadezi si le pui pe youtube iti spune sa le scoti si tu ar trebui sa le stergii

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Nu trebuie sa le stergi neaparat, nu o sa fie vizibil in unele tari (deobiecei in Germania). Insa uite un sfat: cand uploadezi un video sa pui la descriere ceva geg:I DON`T OWN ANYTHING adica ceva in engleza care se refera ca nu vrei "drepturi" sau ceva de gen poate te-am ajutat funda te rog?:d