| Anonymus12321321 a întrebat:

Am problema asta : https://www.youtube.com/watch?v=S_hFb0CPxAQ&feature=yout u.be
Am incercat si cu alt browser insa nimic, care este cauza, cum pot rezolva?
DAU FUNDA, URGENT, AM NEVOIE.
Folosesc PC: Intel i5-8400, 8 gb ram, 1TB, 120 ssd, RX 8 GB.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://ninite.com/ Bifeaza toate browserele, toate runtimes-urile si instaleaza, si reincearca din nou. Eroarea este cel mai probabil/sigur din software. Incearca si de pe alt dispozitiv.

| AlexLucian7611 a răspuns:

Buna! incearca sa stergi cookies si history complet, daca nu merge, dai reinstall la browser. Sper sa ajute