| sfechis a întrebat:

Am problema cu sunetul in windows 7 nu imi merge, ma puteti contact la id sfechisalin@yahoo.com,rapid va rog, sau dati id dumneavoasra aici pe public sau pe privat. va rog foarte frumos si urgent

3 răspunsuri:
| sfechis explică:

Nu e arsa, nu merge ce ai zis tu necuu, e bifat, dat id-uri nu mesaje, sau contactati-ma la id meu

| kr37zu a răspuns:

Sau driveru nu e instalat sau placa se sunet s-a ars sau...

| Necuu a răspuns:

In partea jos dreapta sunt mai multe chestii. Dai acoo la volum poate ai dat pe mut. daca nu verifica tot acolo si dai pe "mixer" si dale pe toate la maxim. Daca nu merge dai control panel ->Hardware and sound ->Sound->Speakers (trebuie sa fie bifat cu verde! ). Daca nu merge verifica daca ai bagat boxele in mufa verde! Funda happy