| sfechis a întrebat:

Fundaa! Am problema cu sunetul in windows 7 nu imi merge, ma puteti contact la id sfechisalin@yahoo.com,rapid va rog, sau dati id dumneavoasra aici pe public sau pe privat. va rog foarte frumos si urgent, va rog nu dati indicati si contactati-ma la id sau datimiid ca nu inteleg, sa maajutati pe mess, mersi anticipat, am placa de baza foxconn, contactati-ma nu dati linkuri sauscriti sa vada si ceilalti daca cumva nu reusiti sa ma ajutati

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Salut!
Am incercat si eu windows dupa xp si am avut probleme. Daca ai un sistem mai vechi, 7-le nu recunoaste toate driverele, am patit-o si eu.
Incearca sa dezinstalezi driver-ul de la audio, daca ai instalat ceva si apoi sa-l instalezi din nou, chiar daca nu merge. Verifica apoi sa ai activat windows update pe setarea sa te anunte cand gaseste un nou up-date dar sa nu-l instaleze.
Apoi trebuie doar sa verifici a doua zi, cand pornesti pc-ul ce up-dateuri ai si il vei gasi acolo si pe cel de la audio, pentru ca windows 7 isi cauta singur driver-ele.
Sper ca ai inteles si sper ca te-am ajutat.
Bafta!