| sfechis a întrebat:

Fundaaa! am o problema cu sunetul, in windows 7 32 bit, rocesor Intel dual core placa de baza foxconn 946GZ7MA/946PL7MA series, va rog un site de unde sa descarc driverul de sunet sau ceva...ma puteti contacta la id sfechisalin@yahoo.com

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

In Win 7, trebuie sa stii, ca foarte multa lume are probleme cu sunetul, in sensul ca nu merge 5.1. Daca asta e si problema ta, atunci nu prea apoti face mare lucru, decat daca vrei sa ascultmuzica in winamp, trebuie sa schimbi skinul ( adica il pui pe cel "clasic"), apoi mergi in Program Files/Winamp si dai clic dreapta pe winamp.exe si, la compatibilitate, selectezi sa ruleze in mod win xp cu sp3. Asta a fost solutia care am gasit-o eu ca sa-l conving sa se auda 5.1. Bafta!

| sfechis explică (pentru viktorxxx):

Mie nu imi merge deloc sunetul.ici in winap,nici in km player, nici in bs player, nici in vlc player, in nimic, asta e problema mea

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Sau mai usor http://www.devicedoctor.com/ descarci programul lor dai cautare driver alegi sunet si dai download

| LazyJohnny a răspuns:

Scrii pe google download realtek audio Ac97