| JusTPauL a întrebat:

Am pus adnotari la un clip de pe youtube uplodat de mine dar nu apar cand il pornesc...stiti care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Ceva nu ai facut bine.
Am sa fac un clip sa vezi cum se face si revin.

| JusTPauL explică (pentru taken):

Poti sa-mi explici cum pot pune o adnotare cu redirect catre un video, care sa apara pe toate videclipurile mele?

| taken a răspuns (pentru JusTPauL):

Http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ro&answer=92710
Vezi la ''Adăugați un link la o adnotare''
''Bifați caseta „Link" din partea de jos a setărilor „Start" și „Final". Puteți alege ca adnotarea să fie conectată la un alt videoclip, la canalul dvs. etc.''
Deci bifezi in dreapta unde scrie Link si in casuta care apare pui link-ul.
Daca nu ai inteles sa-mi spui.

| JusTPauL explică (pentru taken):

Stiu dar nu apare la toate videclipurile..Adica trebuie sa iau fiecare video la rand si sa ii bun linkul?
Nu pot la toate odata/.

| taken a răspuns (pentru JusTPauL):

Probabil,nu stiu.