| Radu_Teodora_1993 a întrebat:

Am pus niste poze pe un stick mai demult, iar intre timp pe pc am mai adaugat poze noi, iar cand m-am uitat iar pe stick erau aceleasi poze cu cele pe care le am acum pe pc, fara ca eu sa mai adaug poze pe stick.Stie cineva cum s-a intamplat? Nu am procedat corect? Daca da, cum sa salvez corect niste poze pe stick?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea.Ti-a parut din senin niste poze pe stick.Sau le aveai deja si cand ai bagat poze pe pc,in stick tot cele vechi erau?
Ca sa poti baga poze din pc in stick,bagi stick-ul in usb, apoi mergi in pc unde ai pozele, dai click freapta pe poza, apoi copy. Mergi apoi in my computer-local disc f sau g (unde este stickul, deschizi si dai click dreapta si apoi paste.Se va copia poza in stick.Asa faci cu toate. Ti-am raspuns cam cum am inteles eu intrebarea. Daca nu asta urmaresti sa faci, scrie-mi mai babeste.happy