| rosepassion a întrebat:

Am radio p telefon... dar radio amnele nu-l gasesc...cine imi zice si mie frecventa de a radio manele...pe cea de la radio zu, kiss fm, infopro...etc le-am gasit...plz help me

15 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Eu nu inteleg georgiana de ce adica are gusturi urate?
manelele sunt tot muzica
cand ai sa te casatoresti, ai sa asculti si ai sa dansezi pe inna?
sau pe tiesto?
eu sincer ascult de toate.si populara si manele si house si raggae si minimal si pop si r&b si chillout. tot ce suna bine.

| rosepassion explică:

Fiecare q gusturile lui si ascult si fac ce vreu....clar georgiana?

| Anonim_9392 a răspuns:

O sa prinzi o frecventa la un radio de manele cand isi va deschide cineva unu (On Air/FM) dar pana atunci singurele radiouri de manele sunt alea de pe net unde se baga dedicatii cu "#31# de la cutarel pentru toti care il cunosc" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frecventa de la radio manele e fara numar mai fata...tocmai tu sa nu stii asta? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...nici eu nu stiulaughing

daca afli ceva sa-mi sp si mie:*

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca 91. 1 fm...eu seara doar asta asc si numa manele non-stopwinking... te pup.; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio manrele frecventa

| Georgiana2905 a răspuns:

Urate gusturi mai ai. Era mai bine sa nu iti afisezi aceasta preferinta. Nu cred ca sunt multi cei care asculta acest gen de muzica. Un raspuns care te-ar putea ajuta a fost dat de Paula. Sa speram ca vor mai fi cativa.

| Captoresque a răspuns:

Radio ve ve ve secsi bomba com fără număr pentru regele sexului.

| romy45 a răspuns:

Cauta pe http://www.radioamy.ucoz.com acolo gasesti radio cu manele.

| romy45 a răspuns:

Poti asculta Radio Amy Manele aici gasesti datele de conectare: http://radioamy.ucoz.com/index/asculta_radio_online_pe_telefonul_mobil/0-23 la mine merge.

| j0hn6 a răspuns:

Ma nene eu nu inteleg 1 lucru cu ce va doare pe voi daca unu asculta manele sau rock... daca ati vazut ca este vorba de manele mai bine nu intrati...

| hp a răspuns:

Kiss fm 95.1