| anonim_4396 a întrebat:

Am reinstalat de multe ori Win7, diferite versiuni dar toate pe x64 pe motiv ca merg cam greu, iar netul merge oribil.
Ar trebui sa incerc si pe x86? Ce sa fac sa nu mai mearga asa groaznic? Sistemul meu :
-Placa de baza ASRock N68-S3-UCC

-ATI 6750HD 1GB

-Procesor AMD Phenom II x4 B55 3.2GHz

-4GB RAM DDR3

-Hard 500GB

5 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Procesor AMD Phenom II x4 B55 3.2GHz, nu cumva are interfata pe 32b?

| miaumarian a răspuns:

Instaleaza windows XP consuma cele mai putine resurse big grin

| adytza1998 a răspuns:

Incearca Windows 7 Home Premium x64 eu am pe laptop tot cu 4 gb ram si imi merge foarte bine

| Borsko a răspuns (pentru adytza1998):

Am incercat. tot greu merge, toate merg greu >.>

| adytza1998 a răspuns:

Cred ca (Gas) are dreptate incearca si pe x32 de biti