| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am facut un fresh install al Windows 7 Professional pentru ca mergea greu considerand performanta PC-ului meu si mi-am bagat Home Premium dar mergea la fel de greu. mi-am formatat 1/2 partitii pe care le-am avut. Vazand ca e la fel, am bagat Windows 7 Ultimate si merge la fel, nu stiu ce sa mai fac! Windows 8 am bagat dar avea erori la jocuri si nu mergeau driverele.

Ce sa fac sa-mi mearga mai bine? Sistemul meu :

-Placa de baza ASRock N68-S3-UCC

-ATI 6750HD 1GB

-Procesor AMD Phenom II x4 B55 3.2GHz

-4GB RAM DDR3

-Hard 500GB
Scuzati categoria...

4 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Reinstaleaza windowsul deoarece nu ar trebui sa intampini probleme!

| Borsko a răspuns (pentru SerafimHD):

Stiu ca nu ar trebui. dar ar fi a 4-a oara pe ziua de azi, sa-l bag pe x86?

| Borsko a răspuns:

Mentionez ca toate au fost pe x64. e vreo diferenta daca bag pe x86?

| Ciprian007 a răspuns:

La ce pc ai, nu ar trebui sa iti mearga greu nici un windows.Reformateaza toate partitiile ca sa iti mearba bine.
BFT