| Xieed a întrebat:

Am resetat laptopul [la "setările din fabrica"laughing] si m-a dat la pagina de pornire acolo unde selectez limba, tastatura etc, am completat acolo si la următoarea pagina unde e "Faceti procesul mai rapid" am apăsat "folositi setările rapide" si cand apas isi da restart laptopul si ma da la pagina de pornire inapoi sa selectez limba... Chiar nu ma pricep. Stiti ce as putea face? Help

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cine te-a pus sa il resetezi la setarile din fabrica?

| JicaContra a răspuns:

Reinstall windows!

e clar ca la procesul de aplicarea setarilor ceva crapa!
reset windows e in general o idee destul de proasta, asta nu e iOS sau Android in care sistemul de operare e intr-o zona care NU poate fi scrisa, in windows se pot face modificari oriunde, si isi mai si da cu stangul in dreptul, ca am avut "placerea" sa nu pot sterge toate fisierele unei aplicatii pentru ca a pus niste permisiuni restrictive (si si le-a pus singur, fara nici un ajutor)